Reklamos studija- kopijavimo paslaugų centras
Mes dirbame tam, kad Jus matytų
Naujienos
07/12/07

Vizitinės kortelės


Vizitinės kortelės per 1 valandą ant 300 g kreidinio popieriaus.

Kategorija: Naujienos
Įrašė: admin

Jei reikia, Jūsų užsakytas vizitines korteles mes pagaminsime per 1 valandą. Nauja skaitmeninės spaudos įranga suteikė galimybę spausdinti ant storo 300 g popieriaus. Tai ypatingai svarbu gaminant vizitines korteles, atvirutes, kvietimus ir kitus reprezentacinius gaminius. Su senaja įranga buvo galima spausdinti tik ant 250 g popieriaus. Vizitinė kortelė ant storesnio ir tvirtesnio popieriaus yra solidesnis asmens ar įmonės pristatymas, taip pat solidžiau atrodys ir Jūsų kvietimai ar sveikinimai.

 

 

 

12/31/10

Statybos techninio reglamento pakeitimai ir papildymai padiktavo naują poreikį. Priduodant pastatyus gyvenamuosius namus ir kitokios paskirties objektus, greta popierinės projekto versijos privalo būti pateikta ir skaitmeninė projekto versija CD arba DVD diske. Mūsų įmonė turi technines galimybes nuskenuoti (nuskaityti) bet kokio formato spalvotus ir nespalvotus popierinius brėžinius, tai pat kitą techninę dokumentaciją. Projektas nuskenuojamas PDF formatu, kompiuterinės programos pagalba nuskenuoti lapai yra sukeliami į vieną PDF failą, nustatyta eilės tvarka. Pats failas yra suspaudžiamas iki 10Mb ir įrašomas į CD ar DVD laikmeną.

01/19/09

Nuo šių metų pradėjome gaminti saldainius pagal individualius užsakymus, suvyniotus į reklaminius popierėlius. Tokie saldainiai populiarūs tiek įmonių, tiek gyventojų tarpe. Įmonės naudoja saldainius įmonės reklamai, reprezentacijai, gyventojai dažniausiai užsako vaikų gimtadieniams, ant popierėlio patalpindami augintinio, ar vaiko mylimo pasakų herojo paveikslėlį, dedikaciją. Taip pat šie saldainiai užsakomi vestuvėms ar kitoms šeimos šventėms. Populiariausi yra vafliniai saldainiai, nes jų popierėlis turi didžiausią plotą reklamos talpinimui.

AKCIJA
NUO 2011 rugsėjo 10 DIENOS

VISIEMS ATRADUSIEMS MUS
PER Google SISTEMĄ
Taikoma 20% nuolaida*
Akcija vyksta iki gruodžio 31 d.
DĖMESIO
SPALVOTŲ IR NESPALVOTŲ
BRĖŽINIŲ SKENAVIMAS,
KOPIJAVIMAS IR
SPAUSDINIMAS
NET IKI A0
FORMATO
2007 UAB "Biznio vizija". Visos teisės saugomos.