Reklamos studija- kopijavimo paslaugų centras
Mes dirbame tam, kad Jus matytų
Naujienos
01/30/08

Perversmas brėžinių dauginimo srityje! Nuo šiol jokių negalime! Nuo 2008 01 25d. su brėžiniais galime daryti viską!!!


Perversmas brėžinių dauginimo srityje! Nuo šiol- jokių negalime! Nuo 2008 01 25d. su brėžiniais galime daryti viską!!!

Kategorija: Naujienos
Įrašė: admin

Perversmas brėžinių dauginimo srityje! Nuo šiol jokių negalime! Nuo 2008 01 25d. su brėžiniais galime daryti viską! Nauja greitaeigė spalvoto kopijavimo, skenavimo ir spausdinimo sistema OCE TCS500 suteikia mums galimybę itin greitai ir kokybiškai aptarnauti klientus. Dabar mes galime kopijuoti, skenuoti ir spausdinti bet kokio dydžio spalvotus ir nespalvotus brėžinius, plakatus, žemėlapius ir kt. Nuo šiol žodis NEGALIME mūsų įmonės leksikone neegzistuoja.

12/31/10

Statybos techninio reglamento pakeitimai ir papildymai padiktavo naują poreikį. Priduodant pastatyus gyvenamuosius namus ir kitokios paskirties objektus, greta popierinės projekto versijos privalo būti pateikta ir skaitmeninė projekto versija CD arba DVD diske. Mūsų įmonė turi technines galimybes nuskenuoti (nuskaityti) bet kokio formato spalvotus ir nespalvotus popierinius brėžinius, tai pat kitą techninę dokumentaciją. Projektas nuskenuojamas PDF formatu, kompiuterinės programos pagalba nuskenuoti lapai yra sukeliami į vieną PDF failą, nustatyta eilės tvarka. Pats failas yra suspaudžiamas iki 10Mb ir įrašomas į CD ar DVD laikmeną.

01/19/09

Nuo šių metų pradėjome gaminti saldainius pagal individualius užsakymus, suvyniotus į reklaminius popierėlius. Tokie saldainiai populiarūs tiek įmonių, tiek gyventojų tarpe. Įmonės naudoja saldainius įmonės reklamai, reprezentacijai, gyventojai dažniausiai užsako vaikų gimtadieniams, ant popierėlio patalpindami augintinio, ar vaiko mylimo pasakų herojo paveikslėlį, dedikaciją. Taip pat šie saldainiai užsakomi vestuvėms ar kitoms šeimos šventėms. Populiariausi yra vafliniai saldainiai, nes jų popierėlis turi didžiausią plotą reklamos talpinimui.

AKCIJA
NUO 2011 rugsėjo 10 DIENOS

VISIEMS ATRADUSIEMS MUS
PER Google SISTEMĄ
Taikoma 20% nuolaida*
Akcija vyksta iki gruodžio 31 d.
DĖMESIO
SPALVOTŲ IR NESPALVOTŲ
BRĖŽINIŲ SKENAVIMAS,
KOPIJAVIMAS IR
SPAUSDINIMAS
NET IKI A0
FORMATO
2007 UAB "Biznio vizija". Visos teisės saugomos.